daily news
جواد نکونام به مهدی رحمتی چه می گوید؟
- فوتبال

حرف های در گوشی نکونام و رحمتی چه بود

جواد نکونام به مهدی رحمتی چه می گوید؟

 

جواد نکونام، سرمربی تیم فولاد و مهدی رحمتی دروازه بان شهر خودرو در حالی قبل از بازی این دو تیم یکدیگر رادر آغوش گرفتند که در سال های اخیر چالش هایی با هم داشتند.

 بعد از حضور جواد نکونام دراردوی تیم ملی بحث بازوبند کاپیتانی تیم ملی مطرح شد. در همه سال های اخیرجواد نکونام حامی شماره یک کارلوس کی روش بود اما مهدی رحمتی پشت او در نیامد و ضرر زیادی دید و  حرفهایی از این دست.

اما آخر این خط فوتبال رفاقت هاست که جلوه خاصی به خاطرات گذشته می دهد. ستاره هم که باشی فوتبالتتمام می شود همان طور جواد که روزی روبروی کریس و مسی بازی می کرد کفش ها را آویزان کرده و فردا نوبتمهدی رحمتی است.

این بازی سخت و پرفشار با گل ثانیه های پایانی پریرا یک بر صفر به سود فولاد خاتمه یافت تا جواد نکونام از زیربار فشار و انتقادات هواداران تیمش خلاص شود.

جواد نکونام و مهدی رحمتی پیش از بازی شهر خودرو – فولاد یکدیگر را در آغوش گرفتند و فارغ از همه خاطراتتلخ و شیرین گذشته با هم خوش و بش کردند و جواد هم درگوشی حرف هایی به مهدی رحمتی می زند که نمیخواسته دیگران بفهمند. به همین خاطر با دستش جلوی دهانش را می گیرد تا دیگران لب خوانی نکنند که به همبازیقدیمی خود چه می گوید.

 

جواد نکونام به مهدی رحمتی چه می گوید؟ مهدی، خوشحال باش کارلوس کی روش از ایران رفته! مهدی این بازیگل بخور، من خیلی تحت فشارم (به شوخی) و... هر آنچه بوده و هست مهدی رحمتی چنان جواد را در آغوش گرفتهکه گویی همه چالش ها را فراموش کرده است و لبخند جواد نشان می دهد از رفاقت دوباره خوشحال است.

 

 

About فاطمه

Read All Posts By فاطمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *